فروش لوله فولادی واستعلام قیمت لوله فولادی در مدرن لوله.  لوله های فولادی از سایز 1/2 تا 56 اینچ این نوع لوله ها که در حال حاضر یکی از پر مصرف ترین لوله ها در خطوط انتقال آب، نفت و گاز می باشند با فشارهای مختلف تولید می گردند. مقاومت فشاری لوله های فولادی بالا بوده و در قطرهای بالا برای تحمل فشارهای زیاد بکار می روند وهمچنین از انعطاف پذیری،تحمل فشارهای داخلی و خارجی زیاد،سهولت نصب و برش برخوردارند.

 لوله های فولادی را با قطر 16 الی 3000 میلیمتر می سازند روش ساخت این لوله ها به دو شیوه زیرمی باشد.

لوله های بدون جوش طولی

با روش نورد ساخته می شوند که این روش برای اقطار پائین تر از 500 میلیمتر بکار می رود.

لوله های فولادی با جوش درز طولی

از طریق تبدیل ورق ویا صفحات فولادی به شکل لوله و جوش دادن لبه های آن به دو روش مقاومت الکتریکی (ERW) و ذوب الکتریکی (EFW) ساخته می شوند.

در ایران این لوله ها  از قطر 150 میلیمتر تا 1400 میلیمتر با فشار کاری مختلف تولید می شود. علاوه بر این لوله های فولادی را به روش اسپیرال( حلزونی) تا قطر 2000 میلیمتر و در فشار کاری متفاوت تولید می نمایند.

لوله های فوق فاقد پوشش حفاظتی داخلی و خارجی بوده لذا می بایست در موقع اجراء داخل و خارج لوله ها با موادعایق و پوشش دهنده از قبیل قیر اندود، اندود سیمان و سایر عایقهای مناسب و یا در بعضی مواقع توسط سیستم کاتدیک حفاظت نمود.

اتصال لوله های فولادی عمدتا بصورت جوشی بوده ولی در صورتیکه جدا نمودن دوباره لوله ها مد نظر باشد می توان آنها را به هم پیچ و مهره نمود. .از مزایای لوله های فولادی می توان به مقاومت زیاد در برابر بارهای خارجی و داخلی، خاصیت انعطاف پذیری، قابلیت برش و اندازه های دلخواه نام برد.